Nasze usługi

Diagnostyka

Kompleksowo diagnozujemy całościowe zaburzenia rozwoju: uwagi, percepcji, motoryki, które uniemożliwiają codzienne funkcjonowanie dziecka.

Zobacz więcej
Neurologopedia

Przeprowadzamy terapię zaburzeń mowy, języka i komunikacji, które są spowodowane opóźnionym dojrzewaniem lub uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego.

Zobacz więcej
Integracja sensoryczna

Wzmacniamy zmysły dzieci poprzez terapię integracji sensorycznej, która pomaga dzieciom nauczyć się, jak reagować na bodźce z otoczenia.

Zobacz więcej
Trening słuchowy

Za pomocą nowoczesnych, sprawdzonych oraz skutecznych metod leczymy zaburzenia przetwarzania słuchowego u dzieci i dorosłych.

Zobacz więcej
Fizjoterapia

Nasi fizjoterapeuci wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności do poprawy szeregu schorzeń związanych z różnymi układami ciała.

Zobacz więcej
Ortoptyka

Zajmujemy się profesjonalną diagnozą i nieoperacyjnym leczeniem zeza oraz usprawnianiem widzenia obuocznego u dzieci i dorosłych.

Zobacz więcej
Psychologia

Diagnozujemy zaburzenia emocjonalne, behawioralne i rozwojowe u dzieci. Pomagamy im radzić sobie z problemami takimi jak trudności w nauce, traumy i trudności w komunikacji.

Zobacz więcej
Terapia ręki

Rozpoczynamy pracę od wzmocnienia motoryki dużej, by stopniowo przejść do zadań wymagających coraz większej sprawności manualnej.

Zobacz więcej
Inne terapie

Oferujemy specjalistyczną terapię matematyczną, naukę czytania oraz terapię pedagogiczną. Wszystkie usługi dostosowujemy do potrzeb i możliwości dziecka.

Zobacz więcej